کود شیمیایی میکروکلات کامل(فروت ست) فلونیا شرکت کیمیا اکسیر شرق

 کودمیکروکلات کامل(فروت ست) بر اساس فناوری کلات های پیشرفته سنتز و تولید میشود. این کود، یک کمپلکس منحصر به فرد ، متشکل از ۶ عنصر ریز مغذی آهن، روی، منگنز، بور، مس و مولیبدن است. به دلیل فناوری پیشرفته به کار رفته در ساخت این کود، جذب آن در مقایسه با بهترین کودهای محتوی عناصر میکرو در بازار (ترکیبات شیمیایی از قبیل سولفاتها و اکسیدها و همچنین کلات‌ها) بهتر و مؤثرتر است.

فروت ست موجب می شود در زمان خواب زمستانی درختان میوه،عناصر مهم غذایی درگیاه ذخیره شده ودرزمان جوانه زنی وآغاز فعالیت مجددگیاه،فعالیت زیستی(باتوجه به عدم حضور برگ ها درگیاهان خزان کننده ودمای پایین خاک ومحیط)دچار اختلال نشود وگیاه بتواند نسبت به عوامل محیطی مانند سرما،باران وتگرگ مقومت نشان داده وگلدهی وتشکیل میوه دچار اختلال نشود.

وجود عناصر ازت،روی وبر درکنار یکدیگر به بهبود وافزایش گلدهی وتبدیل بیشتر گلها به میوه کمک نموده وکیفیت محصول را در پی خواهد داشت.

امابهترین زمان جهت مصرف بعنوان فروت ست در دو مرحله است، اولین مرحله بعد از برداشت میوه و قبل از خزان درخت و مرحله دوم بعد از هرس درخت و زمان تورم جوانه می باشد که بهترین نتیجه را در پی خواهد داشت .

مزایا:

۱)افزایش عملکرد و کیفیت (سایز، عطر، طعم، رنگ، ماندگاری، مواد مغذی، متابولیتهای ثانویه و …) محصولات کشاورزی

۲)افزایش مقاومت در برابر آفات (کاهش نیاز به مصرف سموم و نتیجتاً تولید محصول سالم تر) و تنش های محیطی (سرما، گرما، شوری خاک، کم آبی و …)

۳)ایجاد تعادل یونی، جذب بهینه عناصر ریز مغذی، افزایش دستیابی گیاه به آن ها و در نتیجه رشد بهتر گیاه

۴)افزایش گلدهی

۵)کاهش ریزش غیرطبیعی گل ومیوه

۶)طراحی شده بر اساس فناوری کلات های پیشرفته

هشدار : توصیه های فوق کلی بوده ، برای حصـول نتیجه بهتـــر زیر نظر کارشنـاس مصــرف گردد.

 

دکمه بازگشت به بالا