کود نیترات منیزیم MgO: 15% هوکر

ازت مهم‌ترین عنصر پر مصرف گیاهان است که از اشکال متفاوت آن، نیترات، سهل‌الوصول‌ترین شکل ازت برای گیاهان می‌باشد. کودهای نیتراته به دلیل داشتن ازت و حلالیت بالا، گزینه‌ی مناسبی برای تغذیه‌ی گیاهان نسبت به عناصری مانند پتاسیم، منزیم، کلسیم و روی می‌باشد.

مـــــزایـــا:

۱) تغذیه‌ی گیاهان نسبت به عناصر ازت و منیزیم.

۲) افزایش سبزینگی و شادابی گیاه.
۳) درشت شدن و یک‌دست شدن میوه.
۴) افزایش وزن هزاردانه.
۵) افزایش عملکرد و کیفیت محصول.

کود نیترات منیزیم فلونیا دارای ۱۰٪ ازت و ۱۵٪ منیزیم محلول و قابل جذب برای گیاهان می‌باشد. 

منیزیم نقش اصلی در تولید کلروفیل، افزایش شاخ و برگ و سبزینگی گیاه دارد که در واقع تأثیر بسیار مستقیم بر چرخه‌ی فتوسنتز گذاشته و موجب افزایش عملکرد و کیفیت محصول خواهد شد.

با مصرف کود نیترات منیزیم فلونیا، علاوه بر تأمین منیزیم، با تغذیه‌ی ازت، گیاهان رشد و شادابی و افزایش عملکرد چشمگیری خواهند داشت.

میزان و شیوه مصرف:

گیاهان زراعی: 

برای هر نوبت کوددهی با دوز ۲ تا ۳ در هزار به‌صورت محلولپاشی یا به میزان ۱۲-۱۰ کیلوگرم در هکتار در سیستم آبیاری مصرف گردد.

درختان میوه: 

برای هر نوبت کوددهی با دوز ۲ تا ۳ در هزار روی برگها محلولپاشی یا به میزان ۱۰۰-۵۰ گرم با توجه به سن درخت بصورت چالکود برای هر درخت استفاده گردد یا به میزان ۱۵ تا ۲۰ کیلوگرم در سیستم آبیاری استفاده گردد.

صیفی‌جات گلخانه‌ای و گیاهان زینتی: 

برای هر نوبت کوددهی با دوز ۱ تا ۱/۵ در هزار روی برگها محلولپاشی یا به میزان ۰/۵ تا ۱/۵ کیلوگرم در هر ۱۰۰۰ متر مربع در سیستم آبیاری استفاده گردد.

هشدار : توصیه های فوق کلی بوده برای حصول نتیجه بهتـــر زیر نظــــر کارشناس مصــرف گردد.

زمان محلولپاشی : 

برای افزایش جذب بهتر است محلولپاشی در هوای خنک ترجیحاً اوایل صبح و یا غروب انجام شود. از محلولپاشی در شرایط نامساعد آب و هوایی از قبیل خشکی بیش از حد و یا در زمان احتمال وقوع بارندگی خودداری شود.

 

محصولات مشابه:

پلیت غنی‌شده مرغی هارپا

پلیت غنی‌شده مرغی هارپا

پلیت غنی‌شده مرغی هارپا

پلیت غنی‌شده مرغی هارپا

پلیت غنی‌شده مرغی هارپا

پلیت غنی‌شده مرغی هارپا

پلیت غنی‌شده مرغی هارپا

دکمه بازگشت به بالا
بستن